PL Tiếng Việt
2. Festiwal Filmów Wietnamskich Kino w pięciu smakach
organizuje Fundacja Sztuki Arteria.


Biuro festiwalu:

festiwal@piecsmakow.pl

tel. 022 670 07 33

Organizatorzy:

Jakub Królikowski - dyrektor festiwalu
jakub@arteria.art.pl

Nguyễn Quốc Thành - koordynator programowy, oddział w Hanoi
thanh@arteria.art.pl

Elżbieta Świętek - koordynator d/s finansowych, sponsoring
ela@arteria.art.pl

Lena Kościółek-Sęczykowska - promocja i PR
lena@arteria.art.pl

Kinga Białek - koordynator cyklu edukacyjnego
kinga@arteria.art.pl

Emilia Skiba - asystent koordynatora cyklu edukacyjnego
emilia@arteria.art.pl

Nam Le Tuan - konsultant d/s wietnamskich
nam@arteria.art.pl

Vita Drygas - sponsoring, koordynator programowy

Dam Van Anh - II konsultant d/s wietnamskich
vananh@arteria.art.pl


konkurs foto: Anna Ciabach, ania.ciabach@piecsmakow.pl

design: Studio Bakalie realizacja: Pracownia Pakamera animacje - OSTY studio ©2008 Fundacja Sztuki Arteria