!-->

Zostań wolontariuszem Pięciu Smaków

Wolontariat

Weź udział w tworzeniu tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego Pięć Smaków!

 

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy realizacji szóstej edycji festiwalu w Warszawie. W tegorocznym programie znalazły się m.in. filmy z Malezji, Wietnamu, Japonii, Tajlandii, Filipin i Tajwanu. Projekcje będą odbywać się w kinach Muranów (Gen. Andersa 5) i Praha (Jagiellońska 26) między 24 a 30 października.

W ramach wolontariatu istnieje możliwość bezpłatnego uczestnictwa w pokazach filmowych oraz innych wydarzeniach festiwalu. Jest to również niepowtarzalna okazja, by poznać twórców filmowych z Azji i przyjrzeć się festiwalowemu życiu "za kulisami".

Wolontariat podczas Pięciu Smaków to współpraca z zespołem ludzi, których łączy fascynacja kinem, podróżami i Azją. Poszukujemy osób o podobnych zainteresowaniach, charakteryzujących się otwartością w kontaktach z innymi, samodzielnością, rzetelnością i kreatywnością.

 

W zależności od doświadczenia wolontariusza/ki, do jego/jej obowiązków należeć będzie:

  • obsługa widowni festiwalowej,

  • asystowanie zaproszonym twórcom filmowym,

  • pomoc w promocji festiwalu i dystrybucji materiałów promocyjnych,

  • pomoc logistyczna i organizacyjna w trakcie festiwalu.

 

Do współpracy zapraszamy osoby dyspozycyjne pomiędzy 10 a 31 października. Wolontariat obejmuje warszawską część festiwalu, a ostateczny grafik zostanie indywidualnie uzgodniony z uczestnikami.

Zgłoszenia wraz z CV prosimy wysyłać do 5 października na mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Newsletter

bądź na bieżąco, dołącz do nas!
projekty filmowe, kulturalne
projekty edukacyjne
realizacja:
Pracownia Pakamera + prodiż
© 2009-2013 Fundacja Sztuki Arteria